Mr. Brown Iced Latte Flash Brew

Mr. Brown
1,79 €
1,89 €
+ 0,25 € Fiksni davek na izdelek
1,79 € 1,89 €
Vsebnost: 240ml (7,46 € / 1 l)
incl. DDV. / plus. Stroški pošiljanja
SKU:
0012354

Sofort Lieferbar

Naroči zdaj:

+ 1,79 €
Vsebnost: 250ml (7,16 € / 1 l)
information-circle More info
+ 1,79 €
Vsebnost: 250ml (7,16 € / 1 l)
information-circle More info
+ 1,79 €
Vsebnost: 250ml (7,16 € / 1 l)
information-circle More info
+ 1,29 €
Vsebnost: 250ml (5,16 € / 1 l)
information-circle More info
+ 1,29 €
Vsebnost: 250ml (5,16 € / 1 l)
information-circle More info

Izračunajte odmerjanje, razmerje in kapljice za recepte ali prihranite sladkor.

Delite drop · spremenite doseg v nagrade Pridobite povezavo LOOT v Hubu · Več o nagradah POPY & Friends →

Več o nagradah POPY & Friends →

Podrobnosti

Kremasta ledena kava iz Koreje – pripravljena v pločevinki, za pitje hladna.

  • Vrsta pijače: ledeni kavni napitek iz Koreje
  • Okus: kremast & mlečen, neskošen
  • 8,5 g sladkorja in 35 mg kofeina na 100 ml
  • Pločevinka 240 ml, pripravljena za pitje
Ocene
Napišite svojo oceno
Mnenja lahko pišejo samo registrirani uporabniki. Prosimo, prijavite se ali ustvarite račun
Verantwortliche Person (GPSR)
King Car Food Industrial Co., Ltd., Taipei, Taiwan; EU-Importeur: Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876 Oyten, Deutschland

Opis / Mr. Brown Iced Latte Flash Brew

Mr. Brown Iced Latte Flash Brew je kremasto-mlečen kavni napitek iz Koreje – pripravljen v pločevinki s 240 ml, neskošen in brez priprave. Pločevinko preprosto odprete in ledeno kavo najbolje pijete dobro ohlajeno: pražena kavna nota, mlečna zaokroženost, 35 mg kofeina na 100 ml. Tako se prilega k pisalni mizi, v športno torbo ali na odmor med dvema sestankoma. Vsa dejstva, vrednosti in nasveti o sortah so spodaj – konkretno, kratko in brez oglaševalskega besedičenja.

Mr. Brown Iced Latte Flash Brew: kremasta ledena kava iz Koreje

Mr. Brown Iced Latte Flash Brew je pripravljen kavno-mlečni napitek iz Koreje v pločevinki s 240 ml. Okus je kremasto-mlečen, napitek je neskošen in namenjen takojšnjemu pitju – brez prahu, brez gretja, brez korakov priprave.

Dodatek k imenu Flash Brew označuje način priprave: kava se skuha vroča in se nato hitro ohladi, da kavne arome ostanejo čim bolj jasne. Pločevinka vsebuje 240 ml in je brez ogljikovega dioksida – pripravljena za pitje, najbolje shranjena ohlajena.

  • Vrsta pijače: osvežilna pijača – ledena kava z mlekom
  • Država izvora: Koreja
  • Okus: Kremast & mlečen
  • Prostornina: pločevinka 240 ml
  • Hranilne vrednosti: 8,5 g sladkorja na 100 ml
  • Kofein & ogljikov dioksid: 35 mg kofeina na 100 ml, neskošen
  • Posebnost: priprava po metodi Flash Brew, pripravljeno za pitje

Okus: kremast, mlečen, jasen v noti praženja

Mr. Brown Iced Latte Flash Brew je kremast in mlečen, s praženo kavno noto – tako je okusni profil lahko opisan natančno. Delež sladkorja 8,5 g na 100 ml zaokroži noto praženja; ker je napitek neskošen, ostane izkušnja pitja umirjena, brez občutka mehurčkov.

Bodimo iskreni: kdor išče grenke, zelo temne profile praženja, s to sorto ni izbral prav. Kdor ima rad kremaste ledene kave, ki jih brez truda pije neposredno iz pločevinke, je na pravem mestu. Profil spominja na kremasto-mlečni slog korejskih pijač – če vam je všeč prav ta slog, vzporedno preizkusite tudi korejski mlečni napitek Lotte Milkis Original.

Trenutek užitka: kdaj se prileže pločevinka 240 ml

Pločevinka je namenjena neposrednemu užitku: odprete, pijete, konec – najbolje dobro ohlajena iz hladilnika. Ker je napitek brez ogljikovega dioksida, je primeren tudi za odmore, ko si želite preprostosti brez velikega hrupa.

Ali v pisarni, po športu ali na poti: 240 ml je priročna količina, prilega se vsaki torbi in se hitro izprazni. Hladna se ledena kava pije občutno svežje kot pri sobni temperaturi – če jo hranite toplo, to svežino izgubite. Za raznolikost v hladilniku poskrbi pestrost sort v ponudbi, na primer kremasti korejski mlečni napitek Lotte Milkis Banane s sadno noto.

Kofein & hranilne vrednosti: številke za pločevinko

Mr. Brown Iced Latte Flash Brew vsebuje 35 mg kofeina in 8,5 g sladkorja na 100 ml ter je brez ogljikovega dioksida. Pločevinka 240 ml tako po izračunu prinese približno 84 mg kofeina in približno 20 g sladkorja – deklarirane vrednosti, ki jih je enostavno preračunati.

Tako načrtujete svoj užitek: pločevinka je določena enota, ne ocenjena vrednost. Kalorične vrednosti na 100 ml tu namenoma ne navajamo, dokler ni navedena v naših podatkih o izdelku – zavezujoča je hranilna tabela na pločevinki. Kdor primerja korejske pijače, najde v ponudbi z Lotte Milkis Jagoda – kremast mlečni napitek s sadno noto še en izdelek z deklariranimi vrednostmi.

Sestavine & označevanje: kaj šteje na pločevinki

Za sestavine in alergene je zavezujoča označba na pločevinki – tam so tudi hranilne vrednosti na 100 ml. Pred nakupom preverite te podatke, če morate določene sestavine izogibati.

Kot kremasto-mlečen kavni napitek ta sorta po izkušnjah vsebuje sestavine mleka ter sladkor; med tipične sestavine tovrstnih pijač spadajo kava, voda, mleko v prahu in aroma. Tu ne izmišljamo podrobnega seznama sestavin – merodajna je vedno etiketa. Neodprto pločevinko shranjujete hladno in suho; po odprtju jo postavite v hladilnik in jo popijte v kratkem. Prazna pločevinka nato sodi v zbiranje embalaže.

Praktični preizkus: kako poteka dan z Mr. Brown Iced Latte Flash Brew

Praktični preizkus, kako poteka v pisarni: Ob 8.30 pride ohlajena pločevinka Mr. Brown Iced Latte Flash Brew s 240 ml iz hladilnika, se odpre in popije v dopoldanskem odmoru – čisto brez priprave. Do kosila je pločevinka prazna, prazna aluminijasta pločevinka pa roma v zbiranje embalaže.

Prednost tega poteka: poznate številke. S 35 mg kofeina na 100 ml gre za približno 84 mg na pločevinko – deklarirano namesto ocenjeno. Kdor išče naslednjo hladno kavno pijačo ali sorto z drugačnim okusnim profilom, uporabi Drink & Snack Finder za mednarodne pijače: tam so pijače navedene skupaj z izvorom in okusnim profilom.

FAQ

Kaj je Flash-Brew ledena kava?

Flash Brew označuje način priprave: kava se skuha vroča in se nato hitro ohladi. Mr. Brown Iced Latte Flash Brew uporablja ta pristop in je na voljo kot pripravljen kavno-mlečni napitek v pločevinki s 240 ml – kremasto-mlečen, neskošen in brez priprave pripravljen za pitje.

Kakšen je okus Mr. Brown Iced Latte Flash Brew?

Okusni profil je kremast & mlečen s praženo kavno noto in sladkim ravnovesjem pri 8,5 g sladkorja na 100 ml. Kdor ima rad kremaste ledene kave brez ogljikovega dioksida, je izbral prav; privrženci grenkih profilov praženja naj raje posežejo po drugi pijači.

Ali Mr. Brown Iced Latte Flash Brew vsebuje kofein?

Da. Napitek vsebuje 35 mg kofeina na 100 ml; pločevinka 240 ml po izračunu prinese približno 84 mg. Sestavine, alergeni in hranilne vrednosti so na označbi pločevinke. Upoštevajte vsebnost kofeina, če se sicer kofeinu raje izogibate.

Passt perfekt dazu

Nalaganje...